Skip to main content
Expandi – narzędzie do automatyzacji LinkedIn

Narzędzie do automatyzacji LinkedIn

Wysyłaj spersonalizowane zaproszenia, wiadomości i wiadomości InMail – generuj klientów dzięki automatyzacji działań na LinkedIn

Przetestuj przez 7 dni za darmo
Expandi – narzędzie do automatyzacji LinkedIn

70% leadów B2B generowanych w social mediach pochodzi z LinkedIn.

Expandi pozwoli Ci docierać szybciej i skuteczniej do potencjalnych klientów. Wysyłaj nawet 500 zaproszeń i wiadomości tygodniowo do wybranej grupy odbiorców – doskonale wiesz, kim są, jakie mają problemy i w jaki sposób możesz pomóc im je rozwiązać. To najprostsza droga do generowania leadów B2B.

Automatyzuj swoje działania na LinkedIn

Wysyłaj automatyczne (spersonalizowane) prośby o połączenie do sieci kontaktów LinkedIn

Wysyłaj prośby o dołączenie do sieci kontaktów e-mailem, aby ominąć tygodniowy limit zaproszeń na LinkedIn

Masowo wysyłaj wiadomości do setek kontaktów z Twojej sieci (1st bulk)

Importuj i eksportuj kontakty. Prześlij własną listę profili LinkedIn do kampanii w celu dalszych działań lub wyeksportuj dane z LinkedIn do pliku CSV.

Zintegruj Expandi z Zapier, Integromat lub z dowolnym środowiskiem dzięki webhookom (np. z Google Sheets) i przesyłaj dane potencjalnych klientów do innych narzędzi, CRMów, itp.

Jak w praktyce działa automatyzacja działań na LinkedIn, dzięki Expandi:

Stwórz
grupę odbiorców

Wyszukaj kontakty z LinkedIn, lub Sales Navigator i dodaj je do Expandi. Możesz również wgrać plik w formacie .csv osób, które chcesz aby otrzymały Twoje wiadomości.

Przygotuj
i uruchom kampanię

Stwórz kampanię od zera, lub wykorzystaj dostępne szablony. Możesz tworzyć kampanie, które rozpoczynają się od wysłania spersonalizowanego zaproszenia, przez wiadomości w zależności od tego, co i czy odbiorca odpisze, zaproszenia na wydarzenia, polubienia wpisów, kończąc na wiadomościach e-mail, zintegrowanych z kampanią LinkedIn.

Monitoruj
skuteczność

Ustaw godziny i dni wysyłki, dzienne i tygodniowe limity dla poszczególnych etapów kampanii i monitoruj skuteczność. Dashboard Expandi pokaże Ci, ile zaproszeń wysłałeś i jaki procent osób zaakceptował, ile wiadomości follow-up otrzymali odbiorcy. Możesz dodatkowo tagować poszczególne kontakty w zależności od potrzeb.

Jak Expandi pomogło wygenerować 40x więcej leadów dla jednego z naszych klientów?

Zrealizowaliśmy kampanię LinkedIn Direct Messaging wykorzystując Expandi do automatyzacji.

Efekt: ponad 10 000 wysłanych wiadomości oraz kilkaset leadów z LinkedIn, które konwertowały najlepiej w porównaniu do innych kanałów digital marketingowych.

Case Study Authenteq
Digital Marketing Agency for IT

Przetestuj Expandi przez 7 dni za darmo. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wdrożeniu i konfiguracji – skontaktuj się z nami.