Skip to main content

Zajmujemy się zwiększaniem zysków firm z branży: B2B Tech

Pragmatyzm – zysk

Robimy tylko i wyłącznie to, co przekłada się na zyski dla naszych klientów. Buduje to zaufanie do nas na rynku i tylko na tym opieramy naszą markę. Nie podejmujemy się zadań, które naszym zdaniem nie będą korzystne dla naszych klientów.

Przedsiębiorczość – wartość

Nasz zespół tworzymy z ludzi, którzy chcą być wynagradzani za swoją pracę i efekty. Ścieżka współpracy z nami w samym założeniu ma się opierać na budowaniu wartości, robieniu właściwych rzeczy, a nie właściwym robieniu rzeczy.

Przyszłość – wiedza

Popełniamy mnóstwo błędów, bo bardzo dużo się uczymy. Eksperymentujemy, sprawdzamy i praktykujemy biznes. Chcemy budować przyszłość, a nie na nią czekać.

Dołącz do naszej grupy na Facebook

Zamknięta Grupa Facebook

Kluczowy zespół

dr Wojciech Idzikowski
Founder, co-CEO

 • 17+ lat doświadczenia biznesowego — tyle czasu zajęło mi zdefiniowanie najlepszych praktyk w marketingu,
 • Ponad 150 rozwiązań IT — z moją pomocą zostały z powodzeniem wprowadzone na rynek,
 • 5+ lat — pracowałem jako Chief Marketing Officer w różnych firmach IT — realizowałem działania marketingowe w 64 krajach dla 5 mln użytkowników,
 • 14+ lat pracy na Uczelni, obecnie zajmuję stanowisko Adiunkta, jestem również wykładowcą w programie MBA.
 • 34+ publikacje naukowe i rozprawa doktorska z zakresu marketingu.
Czytaj więcej

Krystian Żygało
CEO

 • 8+ lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami, w tym od 4+ lat zajmuję stanowisko CEO w 0101marketing: Agencja Digital Marketingu.
 • 34+ firmy z branży IT & Software skorzystały z mojej pomocy przy tworzeniu oferty i otrzymały zwrot z inwestycji.

Specjalizuję się w zarządzaniu projektami marketingowymi dla branży IT & Software. Rozumiem potrzeby firm z tej branży i potrafię przygotować digital marketing, który podniesie ich zyski.

Czytaj więcej

Piotr Słowik
CTO

 • 8+ lat programowania – nauczyłem się programować w wieku 16 lat i od tego czasu codziennie szkolę swoje umiejętności.
 • 2+ lata nauczania programowania – dzielenie się wiedzą, jest ważne i umożliwia lepsze zrozumienie mechanizmów programowania.

Jestem entuzjastą Machine Learning’u, Deep Learning’u – myślę, że zaawansowane algorytmy są w stanie ulepszać nasze codzienne zadania.

Czytaj więcej

Patrycja Kaczor
Partner

 • 5+ lat doświadczenia w marketingu, które obejmuje zarówno strategię marketingową, analizę danych, jak i tworzenie i zarządzanie treściami.
 • 15+ firm działających w branży IT miało okazję doświadczyć korzyści wynikających z mojego podejścia, które skupia się na przejrzystości, mierzalności i dostarczaniu konkretnych korzyści klientom.

Moje wykształcenie inżynierskie oraz tytuł magistra w zarządzaniu pozwalają mi nie tylko łączyć aspekty techniczne z biznesowymi, ale także porozumiewać się z klientami w sposób logiczny i konkretny. Moim celem jest wsparcie firm IT w procesie rozwoju i skalowania.

Czytaj więcej

Magdalena Tokłowicz
Specjalistka

Moje ponad 8-letnie doświadczenie w marketingu internetowym gromadziłam z wielu perspektyw: teoretycznie na studiach, praktycznie w dynamicznie rozwijającej się agencji marketingowej, w wewnętrznym dziale marketingowym firmy IT, a także przez pryzmat własnej działalności oferując usługi marketingowe. Spotkałam się z potrzebami i rozwiązaniami marketingowymi z pełnego spektrum rynku. Przez te lata doświadczyłam także wielu zmian w marketingu internetowym i rozwinęłam mnóstwo komplementarnych umiejętności technologicznych. Nauczyłam się, że najważniejsza jest elastyczność i weryfikacja skuteczności podejmowanych działań marketingowych.

Czytaj więcej
Magda_500x580

Iga Szczepańska
Edytor

 • 4+ lat doświadczenia w tworzeniu materiałów wideo, które obejmuje zarówno przygotowanie scenariusza, stylizacji, jak i realizację oraz montaż klipów.
 • 6+ klientów działających w branży wizerunkowej miało okazję pracować ze mną i poznać moje podejście, które pozwala w kreatywny i estetyczny sposób,  dostarczyć określony efekt klientom.

Moja wieloletnia edukacja z zakresu kompozycji obrazu i ruchu oraz praktyczne przygotowanie podczas pracy na stanowisku reżysera, pozwala mi płynnie poruszać się w obszarze zarządzania planami zdjęciowymi oraz pracy w grupie, tak by dany projekt zakończył się z sukcesem, który później pracuje na rzecz klienta, pozwalając mu na pozyskanie środków do lepszego funkcjonowania firmy oraz przedstawienia jej nowym, lepszym świetle.

Czytaj więcej