Skip to main content

Darmowa Sesja Strategiczna

Podczas godzinnego spotkania porozmawiamy o Twojej obecnej sytuacji, problemach, potrzebach oraz zrobimy audyt Twoich działań digital marketingowych i konkurencji.

Na podstawie naszych doświadczeń dla ponad 120 firm jesteśmy w stanie już podczas sesji strategicznej zaproponować najlepsze sprawdzone rozwiązania dla Twojej firmy.

500

Milionów złotych przychodu dla naszych klientów

17

Lat doświadczeń

52

Krajów, w których prowadziliśmy marketing

127

Zadowolonych klientów

Wiedzę i doświadczenie

Specjalizujemy się w skalowaniu przychodu dla firm z Twojej branży – poprzez digital marketing. Na przestrzeni lat pomogliśmy ponad 127 firmom osiągnąć 500+
milionów złotych przychodu.

Jesteśmy na bieżąco z sytuacją w branży – bo obsługujemy firmy podobne do Twojej. Wiemy, co obecnie się sprawdza, bo już to przetestowaliśmy. Podzielimy się z Tobą tymi informacjami podczas darmowej sesji strategicznej.

Audyt działań Twojej firmy w internecie

Subskrybujemy wszystkie najlepsze narzędzia do oceny tego co się dzieje w digital marketingu firmy. Dzięki nim będziemy w stanie wskazać obszary do poprawy i usprawnienia w gotowym raporcie.

Opieramy się na danych, które mają realny wpływ na poprawę działań digital marketingowych, w kontekście pozyskania nowych klientów, znalezienie rentownych kanałów sprzedaży i optymalizacji kosztów.

Analizę działań konkurencji

Wskaż nam Twoją konkurencję, a pokażemy Ci, jakie działania marketingowe podejmują w sieci. Pokażemy Ci raport, z którego dowiesz się:

  • jaki ruch generują na swojej stronie,
  • z jakich kanałów marketingowych korzystają,
  • jak chcą się pozycjonować w sieci,
  • ile wydają na reklamy i jakie im to daje rezultaty.

Dostęp do sprawdzonych procesów i najlepszych praktyk

Po spotkaniu wyślemy Ci “paczkę wiedzy”. Dostęp do artykułów i instrukcji, które pokażą jak wdrożyć zaproponowane przez nas rozwiązania – w sposób najszybszy i optymalny.

Będziesz mógł je wysłać do swojego zespołu, który będzie mógł krok po kroku wdrożyć najlepszą praktykę.

Jeżeli zajdzie potrzeba — zrobimy wszystko za Ciebie

Jeżeli z jakichś powodów, nie będziesz chciał realizować poszczególnych procesów i działań marketingowych z wykorzystaniem swojego zespołu, będziemy w stanie je przejąć od Ciebie od zaraz — wyślemy Ci na ich realizację bardzo atrakcyjną ofertę. W wielu przypadkach udaje nam się realizować procesy marketingowe taniej i skuteczniej, niż zespół osób wewnątrz firmy – przeprowadziliśmy już setki takich procesów i działań, to dla nas coś, czym zajmujemy się na co dzień.

Aby umówić się na Darmową Sesję Strategiczną,

wybierz termin w kalendarzu poniżej:

Co mówią o nas klienci?

“Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy, jaką posiadają w zakresie pozyskiwania klientów dla firm IT. Dzięki 0101marketing nasze kanały pozyskiwania klientów zwiększyły ROAS i tym samym liczbę wygenerowanych leadów.”

Katarzyna Kaźmierczak-MrozińskaCEO, Authenteq

“0101marketing zaproponował plan marketingowy, który szybko przyniósł satysfakcjonujące wyniki. Zespół trafił w sedno preferencji i potrzeb klientów ad-hoc. Ogólnie rzecz biorąc, ich kompetencje w tej dziedzinie były kluczowe dla sukcesu tej współpracy.”

Adam KoteckiCEO, Cloudica

“Podoba nam się to, jak iteracyjnie dopracowują proces marketingowy. Kampania na LinkedIn otrzymała pozytywne opinie z wysłanych wiadomości. Skuteczne podejście do naszego marketingu dostarczyło wiarygodne wyniki.”

Norbert KozłowskiCo-Owner, ARC Software

“Naprawdę dbali o nasz biznes i byli bardzo szczerzy we wszystkim. Dzięki wysiłkom 0101marketing wzrosła liczba leadów, ruchu i przychodów firmy. Ich wyjątkowe strategie pozyskiwania nowych klientów pomogły odnieść nam sukces.”

Eryk GąszczykCEO, spinbits.io
Digital Marketing Agency for IT

Authenteq:
Cost Per Lead = 38 USD

Podczas rocznej współpracy – wspólnie z Authenteq – osiągnęliśmy ARR na poziomie 1,2 mln Euro, zwiększając liczbę leadów do 2000 (40x wzrost).

Cloudica:
Cost Per Lead = 15 USD

Dla Cloudica opracowaliśmy nowy system komunikacji marki – stronę internetową oraz uruchomiliśmy nowe rentowne kanały pozyskiwania klientów (Google Ads, LinkedIn DM, Content Marketing, SEO).
Digital Marketing Agency for IT
Digital Marketing Agency for IT

Billon Group:
Cost Per Lead = 43 USD

Wspólnie z Billon Group stworzyliśmy kampanię promocyjną na LinkedIn (segment: c-level ppl, firmy z Singapuru). Cele kampanii zostały osiągnięte w drugim miesiącu promocji.

Zaufało nam ponad 127 firm, dla których wygenerowaliśmy 500+ mln zł przychodu