Skip to main content
0101marketing: Agencja Digital Marketingu

W cenie “Digital Marketing Managera” obsługujemy wszystkie kanały pozyskania klientów

Oferta skierowana dla firm z branży IT & Software

Skontaktuj się z nami
Social Media
 • Prowadzenie kont w social mediach.
 • Kampanie DM za pośrednictwem social mediów.
Email Marketing
 • Email Marketing Automation.
Content Marketing
 • E-Books.
 • Whitepapers.
 • Webinars.
 • Videos.
 • Blog Posts.
SEO
 • On-site.
 • Off-site.
Kampanie PPC
 • Google Ads: Search, Display, YouTube.
 • Facebook Ads.
 • LinkedIn Ads.
 • Remarketing.

To tak jakbyś, zamiast zatrudniać Digital Marketing Managera, miał zespół ludzi, którzy obsługują cały Digital Marketing

Kampanie multichannel marketing

Polegają na wykorzystaniu wielu kanałów kontaktu z klientami, aby zbudować w nich przekonanie, że firma jest obecna w wielu miejscach.

Zgodnie z badaniami klient decyduje o zakupie średnio po 7 punktach styku z marką. Ważne jest, by w sposób rentowny to osiągać.

System śledzenia klientów

Korzystamy z wielu narzędzi śledzenia zachowań klientów.

Dzięki temu możliwe jest obliczanie zwrotu z inwestycji w reklamę (ROAS).

Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytanie: ile punktów styku miał klient od pierwszego kontaktu z reklamą, aż do momentu zakupu.

Strategia komunikacji marki

Często rozpoczynamy współpracę od określenia, dlaczego oferta firmy jest unikalna i warta kupowania.

Poszukujemy:

 • USP (unique selling proposition) – unikalnej propozycji sprzedaży,
 • RTB (reason to believe) – powodu do wierzeń,
 • UA (unfair adventage) – niesprawiedliwej przewagi, odpowiedzi na pytanie: co sprawia, że produkt/usługa nie może zostać skopiowana lub ukradziona.

Strategia komunikacji marki determinuje skuteczność kanałów pozyskiwania klientów i najlepiej ją pisać z kimś, kto ma doświadczenie w branży i rozumie ją.

Produkty marketingowe

Strony z zoptymalizowanym UX, przy wykorzystaniu najlepszych technologii w sposób najtańszy i przy zachowaniu najwyższej jakości.

Treści content marketingowe, dostosowane do wymagań branży IT & Software.

Tabela porównawcza

Digital marketing manager 0101marketing
Obsługiwane kanały Przeważnie, w związku z zapleczem kompetencyjnym 1 lub dwa kanały. Obsługujemy wszystkie kanały, dzięki pracy specjalistów, którzy zajmują się tylko tym.
Rola w firmie Pyta, co powinien zrobić, testuje różne rozwiązania. Posiadamy doświadczenie w pracy z 5 – 10 firmami i wiemy, co sprawdza się najlepiej.
Doświadczenie Ok. 3-5 lat w jednym — dwóch obszarach. Często doświadczenie niezwiązane z branżą. 17 lat doświadczenia w realizacji strategi digital marketingu, przy wykorzystaniu wszystkich kanałów pozyskiwania klientów.
Tempo pracy Jest biegły w zakresie obsługi kanałów, w których ma największe doświadczenie. Realizujemy zadania szybko, bo współpracujemy w zespole, gdzie poszczególni specjaliści są biegli w wybranym zakresie. Szczególnie w przypadkach, gdzie pojawiają się nowości, jak nowy Google Analytics.
Zakres pracy Wąska specjalizacja nastawiona na właściwe robienie rzeczy. Specjalizujemy się w zakresie najnowszych, najlepszych i wypróbowanych praktyk. Robimy właściwe rzeczy.
Kompetencje strategiczne W wielu przypadkach nie posiada wystarczającego doświadczenia, żeby zajmować rolę architekta. Nie pracował dla wielu firm z branży — taki człowiek kosztuje 20 – 30 tys. złotych miesięcznie. I zatrudnienie jego samego — jest ryzykowne, jak nie ma odpowiednich specjalistów. Często nie jest w stanie zrealizować wszystkich zadań marketingowych, nie jest np. grafikiem i developerem równocześnie. Wykorzystywane we właściwym zakresie, przez właścicieli naszej agencji.
Sposób raportowania Co miesiąc raportuje, co zostało zrobione. W sposób bieżący informujemy klienta o ilości pozyskanych leadów i zyskach ze sprzedaży.
Dlaczego warto nam zaufać?

Wiemy, jak zadbać o Twój sukces.

Nasi klienci zaufali nam, powierzając łączny budżet 90+ milionów złotych w wydatkach na marketing.
500

Milionów zł przychodu
dla naszych klientów

17

Lat
doświadczeń

52

Krajów, w których
prowadziliśmy marketing

127

Zadowolonych
klientów

Wybrane projekty

Umów się na darmową
sesję strategiczną

Co mówią o nas klienci?

“Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy, jaką posiadają w zakresie pozyskiwania klientów dla firm IT. Dzięki 0101marketing nasze kanały pozyskiwania klientów zwiększyły ROAS i tym samym liczbę wygenerowanych leadów.”

Katarzyna Kazimierczak-MrowińskaCEO, Authenteq

“0101marketing zaproponował plan marketingowy, który szybko przyniósł satysfakcjonujące wyniki. Zespół trafił w sedno preferencji i potrzeb klientów ad-hoc. Ogólnie rzecz biorąc, ich kompetencje w tej dziedzinie były kluczowe dla sukcesu tej współpracy.”

Adam KoteckiCEO, Cloudica

“Podoba nam się to, jak iteracyjnie dopracowują proces marketingowy. Kampania na LinkedIn otrzymała pozytywne opinie z wysłanych wiadomości. Skuteczne podejście do naszego marketingu dostarczyło wiarygodne wyniki.”

Norbert KozłowskiCo-Owner, ARC Software

“Naprawdę dbali o nasz biznes i byli bardzo szczerzy we wszystkim. Dzięki wysiłkom 0101marketing wzrosła liczba leadów, ruchu i przychodów firmy. Ich wyjątkowe strategie pozyskiwania nowych klientów pomogły odnieść nam sukces.”

Eryk GąszczykCEO, spinbits.io