Skip to main content

Kariera w Digital Marketingu dla firm Tech / IT / Software

Buduj z nami najlepszą agencję digital marketingu dla firm technologicznych.

Dołącz do nas
Podstawowe pojęcia Digital Marketingu

Obecnie rekrutujemy na stanowiska:

Project Manager

Technical Writer

Zaufało nam ponad 127 firm, dla których wygenerowaliśmy 500+ mln zł przychodu

Specjalizujemy się w branży IT & Software, na co dzień pracujemy przy ciekawych projektach technologicznych.

Jesteśmy kompleksową agencją marketingu internetowego, opieramy nasze działania na rzetelnych danych, ale przede wszystkim jesteśmy ludźmi – nowocześnie zarządzaną firmą, gdzie zdalna praca to norma.

Nasza oferta dla Ciebie

Wolność

Pracujemy w pełni zdalnie, elastycznie dopasowujemy godziny pracy do naszych potrzeb i trybu życia. Popełniamy mnóstwo błędów, bo bardzo dużo się uczymy. Eksperymentujemy, sprawdzamy i praktykujemy biznes.

Rozwój i ścieżka kariery

Stawiamy na przejrzyste ścieżki kariery i rozwój dopasowany do Twojej wizji. Codziennie uczymy się od siebie nawzajem. Twoje pasje, ambicje i umiejętności są kluczowe. Cenimy inicjatywę, osoby zaangażowane, które również samodzielnie dbają o swój rozwój.

Podmiotowość

W naszej agencji nie będziesz trybikiem w maszynie kultu klienta czy szefa, tylko pełnoprawnym podmiotowym człowiekiem, którego potrzeby i życie poza pracą są również ważne.

Twój głos jest ważny

Wartość w naszej agencji tworzą ludzie. Chcemy znać Twoją opinię, stawiamy w pracy na konstruktywny feedback. Zachęcamy do zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi.

Poznaj nas bliżej

Jak skalujemy przychody z marketingu dla naszych klientów?

Nasza strategia polega na rzetelnym mierzeniu zwrotów z inwestycji w reklamę dla poszczególnych kanałów marketingowych. Robimy dla naszych klientów tylko to, co przynosi realne zyski.

Więcej
0101podcasts

Poznaj nasz kluczowy zespół

Tworzymy zgrany, różnorodny zespół. Naszą firmę tworzą ludzie, ich pasje, ambicje i umiejętności.

Więcej

Posłuchaj, co mamy do powiedzenia

Posłuchaj naszych podcastów i dowiedz się w jaki sposób skutecznie prowadzimy działania marketingowe w firmach IT & Software.

Więcej

Przeczytaj, o czym piszemy

Na naszym blogu znajdziesz setki artykułów dotyczących marketingu z różnych perspektyw, w tym również AI, Chat GPT i wiele innych tematów.

Więcej

Co mówią o pracy z nami?

“Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy, jaką posiadają w zakresie pozyskiwania klientów dla firm IT. Dzięki 0101marketing nasze kanały pozyskiwania klientów zwiększyły ROAS i tym samym liczbę wygenerowanych leadów.”

Katarzyna Kaźmierczak-MrozińskaCEO, Authenteq

“0101marketing zaproponował plan marketingowy, który szybko przyniósł satysfakcjonujące wyniki. Zespół trafił w sedno preferencji i potrzeb klientów ad-hoc. Ogólnie rzecz biorąc, ich kompetencje w tej dziedzinie były kluczowe dla sukcesu tej współpracy.”

Adam KoteckiCEO, Cloudica

“Podoba nam się to, jak iteracyjnie dopracowują proces marketingowy. Kampania na LinkedIn otrzymała pozytywne opinie z wysłanych wiadomości. Skuteczne podejście do naszego marketingu dostarczyło wiarygodne wyniki.”

Norbert KozłowskiCo-Owner, ARC Software

“Naprawdę dbali o nasz biznes i byli bardzo szczerzy we wszystkim. Dzięki wysiłkom 0101marketing wzrosła liczba leadów, ruchu i przychodów firmy. Ich wyjątkowe strategie pozyskiwania nowych klientów pomogły odnieść nam sukces.”

Eryk GąszczykCEO, spinbits.io

Dołącz do nas już teraz i razem zdobywajmy kolejne sukcesy!

Napisz do nas: [email protected]