Oferta pracy - Technical / Copy Writer dla firm z branż Tech / IT / Software

0101marketing: Digital Marketing Agency

To agencja digital marketingu obsługująca klientów z branż: Tech / IT / Software. Pragmatyczna, nastawiona na dane. Wszyscy u nas pracują zdalnie. Mamy bardzo analityczną, zorientowaną na dane, kulturę organizacyjną, gdzie nie ma politycznych rozrywek, wszyscy rozmawiają otwarcie. Jest nas ponad 10 osób. Myślę, że to doskonałe miejsce dla osoby: nastawionej na dane i zwroty z inwestycji.

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie treści dla klientów naszej agencji – dotyczących digital marketingu dla firm z branż: Tech / IT / Software.
  • Pisanie: postów na bloga, white-paper, treści do stron internetowych, reklam, scenariuszy do wideo i wszystkiego co jest związane z marketingiem w branży.
  • Uczenie się nowych usług i produktów, z branż: Tech / IT / Software.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie: min. 3 – letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Tech / Copy writera, najlepiej w branżach: Tech / IT / Software.
  • Wiedza: Angielski umożliwiający pisanie artykułów na poziomie C1. Szczególnie chodzi, nie tylko o znajomość poprawnego akademickiego języka, ale jego użytkowej wersji. Znajomość języka technicznego.
  • Umiejętności: przyswajania wiedzy o ofercie naszych klientów, pisania w strukturze: problem – rozwiązanie.
  • Pisanie zgodnie z zasadami SEO.

Z naszej strony możesz spodziewać się:

  • Pragmatyzmu: zawsze jesteśmy konkretni i nastawieni na użyteczność. Jeżeli jesteś nastawiony na rezultaty i dane, w naszej organizacji odnajdziesz się doskonale. Mamy zawsze otwartą komunikację, jesteśmy rzeczowi i nie uprawiamy polityki.
  • Rozwoju w zakresie wiedzy: praca dla różnych klientów przy projektach digital marketingowych dla firm z branży Tech / IT / Software, po kilku latach da Ci wiedzę i umiejętności, która sprawi, że zostaniesz ekspertem w dziedzinie wprowadzania nowych produktów technologicznych na rynek. Chętnie dzielimy się naszym know-how, zawsze będziesz miał wsparcie w zakresie merytorycznym. Dostęp do najlepszych sprawdzonych praktyk zbudowanych na podstawie 17 lat doświadczeń i ponad 120 firm.
  • Rozwoju biznesowego: zawsze każdej osobie z naszej firmy proponujemy ścieżkę rozwoju prowadzącą do zakładania spółki spin-off.

Wynagrodzenie:

  • 100zł netto/h na umowie b2b.