Skip to main content

Zewnętrzny Dyrektor Digital Marketingu

Wdrożymy najlepsze sprawdzone procesy digital marketingu w Twojej firmie

Skaluj przychód dzięki digital marketingowi

500

Milionów złotych przychodu dla naszych klientów

17

Lat doświadczeń

52

Krajów, w których prowadziliśmy marketing

127

Zadowolonych klientów

Decydując się na Zewnętrznego Dyrektor Digital Marketingu, otrzymasz:

Dashboard — fundament zarządzania marketingiem

Wszystkie nasze rekomendacje będziemy opierać na podstawie danych marketingowych, a nie na podstawie intuicji i “wydaje nam się”.

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która specjalizuje się w zdobywaniu i analizie danych digital marketingowych w Twojej branży.

Posiadamy autorskie rozwiązanie do dostarczania informacji o skuteczności działań marketingowych – dedykowany Twoim potrzebom dashboard, gdzie na podstawie uzyskanych danych będziemy rekomendować skalowanie tylko sprawdzonych kanałów digital marketingu.

Audyt i plan marketingu

Opieramy się wyłącznie na sprawdzonych procesach i praktykach, a decyzje podejmujemy w oparciu o dane: Twojej firmy, rynku i konkurencji. 

Na bieżąco wiemy, które rozwiązania się sprawdzą w danym kwartale. Jak? Pracujemy dla firm z Twojej branży i nie przepalamy budżetu.

Wykorzystujemy narzędzia analizy konkurencji i rynku, których miesięczny zakup przekracza koszt zakupu naszej usługi.

Wiemy dokładnie, jak wygląda sytuacja rynkowa i jak działa konkurencja.

Spotkania strategiczne

Dwa razy w miesiącu spotkamy się z Tobą i / lub Twoim zespołem – przedstawimy raport skuteczności i zwrotów z inwestycji w marketing i odpowiemy na Twoje wszystkie pytania oraz zaplanujemy pracę zespołu.

Otrzymasz od nas informacje, który kanał marketingowy daje najlepszy zwroty z inwestycji (ROAS), a który nie przynosi satysfakcjonujących rezultatów. Na tej podstawie zarekomendujemy kolejne działania na najbliższe tygodnie.

Gotowe procesy marketingowe mockup

Dostęp do wiedzy, sprawdzonych procesów i najlepszych praktyk

Zaprosimy Cię do prowadzonej przez nas społeczności. Będziemy publikować wszystkie materiały, których potrzebujesz i których potrzebuje Twój zespół. Odpowiemy artykułem na każde zapytanie w przeciągu tygodnia. Możesz wysłać naszą bazę wiedzy do swojego zespołu — otrzymają kompletne instrukcje jak wykonywać wszystkie działania marketingowe.

Jeżeli będzie potrzeba — zrobimy wszystko za Ciebie

Jeżeli z jakichś powodów, nie będziesz chciał realizować poszczególnych procesów i działań marketingowych z wykorzystaniem swojego zespołu, będziemy w stanie je przejąć od Ciebie od zaraz — wyślemy Ci na ich realizację bardzo atrakcyjną ofertę. W wielu przypadkach udaje nam się realizować procesy marketingowe taniej i skuteczniej, niż zespół osób wewnątrz firmy.

0101podcasts

Co mówią o nas klienci?

“Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy, jaką posiadają w zakresie pozyskiwania klientów dla firm IT. Dzięki 0101marketing nasze kanały pozyskiwania klientów zwiększyły ROAS i tym samym liczbę wygenerowanych leadów.”

Katarzyna Kaźmierczak-MrozińskaCEO, Authenteq

“0101marketing zaproponował plan marketingowy, który szybko przyniósł satysfakcjonujące wyniki. Zespół trafił w sedno preferencji i potrzeb klientów ad-hoc. Ogólnie rzecz biorąc, ich kompetencje w tej dziedzinie były kluczowe dla sukcesu tej współpracy.”

Adam KoteckiCEO, Cloudica

“Podoba nam się to, jak iteracyjnie dopracowują proces marketingowy. Kampania na LinkedIn otrzymała pozytywne opinie z wysłanych wiadomości. Skuteczne podejście do naszego marketingu dostarczyło wiarygodne wyniki.”

Norbert KozłowskiCo-Owner, ARC Software

“Naprawdę dbali o nasz biznes i byli bardzo szczerzy we wszystkim. Dzięki wysiłkom 0101marketing wzrosła liczba leadów, ruchu i przychodów firmy. Ich wyjątkowe strategie pozyskiwania nowych klientów pomogły odnieść nam sukces.”

Eryk GąszczykCEO, spinbits.io

Wybrane projekty

Umów się na darmową sesję strategiczną

Wybierz termin spotkania