Skip to main content

Oferta pracy - Digital Marketing Project Manager Tech / IT / Software

Oferta pracy - Digital Marketing Project Manager Tech / IT / Software

0101marketing: Digital Marketing Agency

To agencja digital marketingu obsługująca klientów z branż: Tech / IT / Software. Pragmatyczna, nastawiona na dane. Wszyscy u nas pracują zdalnie. Mamy bardzo analityczną, zorientowaną na dane, kulturę organizacyjną, gdzie nie ma politycznych rozrywek, wszyscy rozmawiają otwarcie. Jest nas ponad 10 osób. Myślę, że to doskonałe miejsce dla osoby: nastawionej na dane i zwroty z inwestycji.

Twój zakres obowiązków:

 • Zarządzanie: Prowadzenie projektów klientów naszej agencji – dotyczących digital marketingu dla firm z branż: Tech / IT / Software.
 • Planowanie: Sugerowanie nowych rozwiązań, przygotowanie planów i strategii, które miałyby za zadanie zwiększyć zwrot z inwestycji w digital marketing klientów.
 • Organizowanie i kontrolowanie: koordynacja i ocenianie jakości prac zespołu specjalistów digital marketingu: grafików, copywriterów, web developerów i innych.
 • Raportowanie: Analiza i przygotowanie raportów dot. zachowań klientów przy wykorzystaniu narzędzi digital marketingu – Google Search Console, Google Analytics, Google Ads, hot Jar i inne.

Nasze wymagania

 • Doświadczenie: min. 3 – letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami digital marketingowymi, najlepiej w branżach: Tech / IT / Software.
 • Wiedza: praktyczna znajomość kanałów digital marketingowych (SEO, PPC, email marketing, Social Media, Content Marneting), na poziomie wystarczającym do współpracy ze specjalistami. Biegłość w interpretacji danych z systemów analitycznych w digital marketingu (Google Analytics, Google Search Console i inne).
 • Umiejętności: rozmawiania z ludźmi – budowania długofalowych relacji z klientami, “popychania spraw do przodu” – nawet w sytuacjach, gdy może to wywołać emocje u innych, orientacja na dane i zwrot z inwestycji w marketing.

Z naszej strony możesz spodziewać się:

 • Pragmatyzmu: zawsze jesteśmy konkretni i nastawieni na użyteczność. Jeżeli jesteś nastawiony na rezultaty i dane, w naszej organizacji odnajdziesz się doskonale. Mamy zawsze otwartą komunikację, jesteśmy rzeczowi i nie uprawiamy polityki.
 • Rozwoju w zakresie wiedzy: praca dla różnych klientów przy projektach digital marketingowych dla firm z branży Tech / IT / Software, po kilku latach da Ci wiedzę i umiejętności, która sprawi, że zostaniesz ekspertem w dziedzinie wprowadzania nowych produktów technologicznych na rynek. Chętnie dzielimy się naszym know-how, zawsze będziesz miał wsparcie w zakresie merytorycznym. Dostęp do najlepszych sprawdzonych praktyk zbudowanych na podstawie 17 lat doświadczeń i ponad 120 firm.
 • Rozwoju biznesowego: zawsze każdej osobie z naszej firmy proponujemy ścieżkę rozwoju prowadzącą do zakładania spółki spin-off.

Wynagrodzenie:

 • 100zł netto/h na umowie b2b.