Skip to main content
Magda_500x580

Magdalena Tokłowicz

Pozycja: Specjalistka

Doświadczenie zawodowe: 8+ lat w marketingu internetowym

Email: [email protected]

O mnie

Moje ponad 8-letnie doświadczenie w marketingu internetowym gromadziłam z wielu perspektyw: teoretycznie na studiach, praktycznie w dynamicznie rozwijającej się agencji marketingowej, w wewnętrznym dziale marketingowym firmy IT, a także przez pryzmat własnej działalności oferując usługi marketingowe. Spotkałam się z potrzebami i rozwiązaniami marketingowymi z pełnego spektrum rynku. Przez te lata doświadczyłam także wielu zmian w marketingu internetowym i rozwinęłam mnóstwo komplementarnych umiejętności technologicznych. Nauczyłam się, że najważniejsza jest elastyczność i weryfikacja skuteczności podejmowanych działań marketingowych.

 

Od wielu lat w wolnym czasie zgłębiam wiedzę psychologiczną z różnych perspektyw, m.in. biznesowej, co ułatwia mi rozumienie mechanizmów stojących za marketingiem i decyzyjnością przy dokonywaniu zakupów.

Specjalizacje

  • Tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi, zwłaszcza przy użyciu platformy WordPress.
  • Prowadzenie kampanii PPC na platformie Google Ads.
  • Tworzenie i zarządzanie treścią oraz SEO.
  • Biegła obsługa narzędzi marketingowych, takich jak SEMrush, Google Search Console, Google Analytics, Google Tag Manager, Google Ads, Facebook Ads, Hotjar.

Dodatkowo moje wykształcenie w zarządzaniu uzyskane na uczelni ekonomicznej dostarczyło mi szeroką perspektywę biznesową oraz całościowe rozumienie funkcjonowania firm. Dzięki temu łatwo mi zrozumieć wyzwania klientów oraz łączyć aspekty techniczne, marketingowe i biznesowe.